Zdjęcia z drona, usługi dronem

Zdjęcia z drona, usługi dronem

 

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy wiele ciekawych zleceń dla naszych klientów. Nasza firma realizuje zdjęcia z drona, świadczy usługi dronem na terenie całej Polski. Regularnie robimy zdjęcia z drona oraz filmujemy w Warszawie, w Trójmieście, na Mazurach i na Podhalu. Jesteśmy w w stanie zrealizować usługi dronem z dojazdem na terenie całej Polski. Zdjęcia i filmy z drona to nasza specjalność.

Usługi dronem Warszawa, Podhale, Mazury, Trójmiasto.

Filmujemy obiekty przemysłowe, farmy fotowoltaiczne, a także fabryki, hotele, szkoły oraz obiekty sportowe, również wykonujemy ortofotomapy. Oprócz tego realizujemy modele wnętrz, inaczej zwane spacerami wirtualnymi lub spacerami 3d, które są coraz popularniejsze. Są one doskonałym dopełnieniem do zdjęć i filmów z drona, które pokazują obiekt na zewnątrz. Warto aktualizować zdjęcia oraz inne treści multimedialne na swojej stronie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, tworzymy między innymi treści reklamowe, foldery, filmy na social media, paczki zdjęć, spoty reklamowe, również dokumentacje budowlane, deweloperskie, a także świadczymy pełne usługi postprodukcji oraz realizujemy profesjonalne spoty reklamowe i wiele innych. W nawiązaniu do usług powyżej szczegóły dotyczące każdego zlecenia ustalamy indywidualnie, a to co nas cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm, oraz wszelkie uprawnienia do latania dronem.

Nie straszne nam żadne zlecenie.
Filmujemy dronem w Warszawie, Trójmieście, na Mazurach, także na Podhalu oraz na terenie pozostałej części kraju.

Ponadto specjalizujemy się w obsłudze rynku nieruchomości. W związku z naszym doświadczeniem na tym rynku, warto zauważyć, że w ostatnim czasie ze względu na sytuacje gospodarczą zainteresowanie nieruchomościami spadło. Warto zainwestować w dodatkowe treści, filmy, zdjęcia, czy spacery wirtualne, by mieć więcej narzędzi do zainteresowania potencjalnego klienta. Zdjęcia z powietrza to teraz standard przy sprzedaży nieruchomości. W naszych filmach jesteśmy w stanie uwzględnić wszystkie wytyczne klienta takie jak, umieszczenie odpowiednich napisów, czy logo. Robimy wizualizacje budynków. Proces postprodukcji realizujemy kompleksowo, według szczegółowych instrukcji klienta.

Dane kontaktowe usługi dronem

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wystawiamy fv.
Telefon: +48690596694
E-mail: biuro@droniarnia.pl

Nasze przykładowe zdjęcia mogą Państwo zobaczyć w zakładce „Galeria zdjęć”
Galeria zdjęć

W ostatnim czasie na naszej stronie pojawiły się również „Przykładowe filmy”
Przykładowe realizacje

Nasz profil na Vimeo.
Vimeo

Nasz facebook.
facebook

Nasz Youtube.
Youtube

usługi dronem
realizacje dronem
wizualizacje budynków

Usługi dronem, zdjęcia z drona
Usługi dronem Warszawa