Realizacje dronem – nieruchomości.

Prezentaja nieruchomości, realizacje dronem

Digitalizacja

Z racji postępującej tzw. digitalizacji nasze usługi, realizacje dronem są coraz bardziej popularne. Specjalizujemy się w pracy z nieruchomościami różnego rodzaju – na sprzedaż, domami, mieszkaniami, obiektami przemysłowymi czy hotelami. Tego typu prezentacja nieruchomości daje dodatkowe możliwości sprzedażowe. Potencjalny klient ma możliwość zweryfikowania, czy nieruchomość spełnia jego oczekiwania, czy jest warta jego uwagi. To oszczędność czasu zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Mamy doświadczenie w tworzeniu tego typu materiałów.

Realizacje dronem

Filmy montujemy zgodnie z wytycznymi klienta – np. muzyka, logo, napisy, długość. Pokazują także pełny potencjał nieruchomości – okolice czy infrastrukturę. Profesjonalne zdjęcia są świetnym uzupełnieniem oferty. Do realizacji dodajemy także panoramę sferyczną, by klient miał okazję zapoznać się z możliwościami jakie niesie ze sobą nowoczesna technologia. Realizacje staramy się przeprowadzać w możliwie najlepszych warunkach atmosferycznych. Jakość – nawet 4K. Materiał poddawany jest postprodukcji, tak by spełniał oczekiwania klienta, stosujemy tzw. kolor-korekcję i stabilizacje obrazu. Nagranie wraz z postprodukcja, montażem, obrobieniem zdjęć trwa około tygodnia czasu. Wszystko może (ale nie musi) odbyć się zdalnie.

Lokalizacja

Nasze usługi realizujemy na terenie województwa mazowieckiego, na Mazurach oraz Podhalu, a także w Trójmieście. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy również do naszej galerii – mogą tam Państwo zobaczyć przykładowe zdjęcia z naszych realizacji. Jeżeli chodzi o używanie filmów naszych klientów – klient decydując się na usługę u nas, kupuję pełnie praw autorskich do filmu, który realizujemy. Filmy, w celach promocyjnych, używamy wyłącznie, gdy dostaniemy stosowną zgodę od klienta. Z tego powodu nie zamieszczamy wszystkich naszych realizacji na naszej stronie/social mediach.

Skontaktuj się z nami

Masz nieruchomość na sprzedaż? Potrzebujesz promocji swojej firmy – filmu, pakietu zdjęć na social media? Chcesz udokumentować swoją budowę lub zrobić zdjęcia swojego zakładu przemysłowego? Masz farmę fotowoltaiczną i potrzebujesz filmu do dokumentacji? Nie straszne nam żadne wyzwania.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się pomóc.

Dane kontaktowe w zakładce kontakt:

Kontakt

Nasz przykładowy film:
Promo droniarnia

Nasz kanał youtube:
Droniarnia youtube