Nieruchomości dronem – przykładowa realizacja

https://vimeo.com/346734828

Przykładowa realizacja nieruchomości dronem
Ujęcie domu z drona
Przykładowa realizacja nieruchomości dronem
Mazury 2019

Warto zauważyć, że specjalizujemy się w nagraniach nieruchomości, działek budowlanych i obiektów przemysłowych. Film pokazuje przykładowe wideo nieruchomości zrealizowane przez naszą firmę- zdjęcia dronem z lotu ptaka. To doskonałe narzędzie archiwizacji m.in. dla deweloperów, agencji nieruchomości, właścicieli obiektów przemysłowych i nie tylko. W przeciwieństiwe do większości naszej konkurencji każdy projekt taktujemy indywidualnie.

Przede wszystkim film został nagrany na Mazurach niedaleko miejscowości Pasym. Ze względu na to że treści filmowe trochę ważą, opublikowany film jest w jakości full HD. Godny uwagi jest fakt, że to najniższa, najprostsza jakość jaką oferujemy. Warto zaznaczyć, że dla bardziej wymagających klientów jesteśmy przygotować materiał nawet w jakości 4K. Po nakręceniu materiał został poddany postprodukcji – montaż, kolorkorekcja, a także stabilizacji obrazu. Wydaje się, że kręcenie nieruchomości dronem to nasza specjalność.

Archiwizacja dronem to nie tylko ładne zdjęcia ponieważ bardzo ważna jest jakość usługi postprodukcji. Pracujemy wyłącznie z najlepszymi montażystami. Zdjęcia i filmy z drona mają bardzo wiele zastosowań. Przede wszystkim drona używamy w:

  • Dokumentacjach technicznych
  • Projektach filmowych
  • Reklamie i promocji
  • Eventach, teledyskach, sporcie
  • Na ślubach

Jeżeli chodzi o naszą specjalność- rynek nieruchmości. Podczas gdy dron jest świetnym narzędziem archiwizacji tego, co znajduje się na zewnątrz, wirtualne spacery 3d zapisują obraz z wnętrza mieszkania, budynku, obiektu. W przeciwieństwie do konkurencji mamy duże doświadczenie w pracy z agencjami nieruchomości oraz deweloperami. Z pewnością zarchiwizujemy Państwa nieruchomość lepiej niż inni.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt: https://droniarnia.pl/kontakt/

Facebook: https://facebook.com/drone4uPL/

E-mail: biuro@droniarnia.pl

Telefon: (+48) 690 596 694