Film promocyjny showreel

Film promocyjny inaczej showreel. Z pewnością się Wam spodoba.

Przede wszystkim zapraszamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego. Showreel pokazuje przykładowe kadry naszego zespołu filmowego.

Wraz ze startem Nowego Roku ruszyła nasza strona, facebook oraz instagram.

Poniżej podstawowy podział usług drone4u:

Filmowanie dronem

  • Rynek nieruchomości
  • Realizacje filmowe
  • Reklama i promocja
  • Dokumentacje techniczne
  • Eventy, teledyski, sport i inne
  • Śluby i wesela

Produkcja filmów i reklam

Przygotowanie całego procesu produkcji filmowych lub spotów reklamowych. Przygotowanie scenariusza, storyboardów, realizacja, a także postprodukcja.

Modele 3D

Wnętrza 3D to więcej niż zwykła panorama i popularne aplikacje do przeglądania otoczenia. To połączenie w pełni realistycznego obrazu z niezwykłą funkcjonalnością. Intuicyjna nawigacja zapewnia możliwość poruszania się po wnętrzu, co pozwala poczuć jego unikalny klimat bez wychodzenia z domu.

 

DLACZEGO MY?

Cechuje nas rzetelność i indywidualne podejście do każdego projektu. Podczas, gdy większość konkurencji oferuje usługi marnej jakości, my spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oprócz usług związanych z filmowaniem dronem oraz realizacji modeli wnętrz 3D, część naszego zespołu zajmuje się również wszelkimi projektami związanymi z filmem, reklamą, klipami muzycznymi, a także spotami, czy wieloma innymi przedsięwzięciami. W przeciwieństwie do konkurencji dla nas nie ma projektów nie możliwych do wykonania, ponieważ wszystko zależy od wytycznych klienta. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Próbka naszych możliwości filmowych w linku poniżej. Miłego oglądania.

Przede wszystkim chcielibyśmy serdecznie zaprosić do kontaktu- przez naszą stronę internetową, facebooka, a także telefon : (+48)690596694

Kontakt: https://droniarnia.pl/kontakt/

Drone4u film promocyjny:

https://www.youtube.com/watch?v=nXyN16C9pWg

Skontaktuj się z nami!