Dzięki filmom z drona będzie Ci łatwiej sprzedać nieruchomość

Epidemia spowodowała zastój na rynku nieruchomości takich, jak mieszkania, działki budowlane czy nieruchomości przemysłowo-komercyjne. Są jednak metody, które mogą znacznie ułatwić Ci prezentację nieruchomości. Nie zawsze zdjęcia z poziomu ziemi są atrakcyjne dla klienta, więc warto poszerzyć ofertę o zdjęcia czy filmy z wysokości.

W dzisiejszych czasach niełatwo jest sprzedać nieruchomość, czy działkę, jednakże dzięki naszym narzędziom łatwiej jest zainteresować potencjalnych klientów. Zdjęcia nieruchomości z lotu ptaka to doskonałe narzędzie do wspierania sprzedaży nieruchomości.

Jako ludzie doświadczeni w prezentacji różnych nieruchomości, pokazywania ich zalet, odpowiadamy za najwyższą jakość naszych treści. Gdy użyjesz naszych materiałów na odpowiednich portalach sprzedaży nieruchomości wielu klientów, którzy po tradycyjnych zdjęciach nie byliby zainteresowani Twoją nieruchomością przyjedzie ją zobaczyć. Krąg zainteresowanych powiększy się.

Przykładem nieruchomości, której pomogły nasze materiały jest ta ze zdjęcia. Bardzo długo nie było chętnych na jej kupno, a nasze materiały – zdjęcia z lotu ptaka oraz film sprawiły, że znalazł się chętny na kupno.

W przypadku ciekawych wnętrz polecamy również naszą dodatkową usługę- wirtualny spacer po Twoim wnętrzu.

Specjalizujemy się w dokumentacji nieruchomości, postępów na budowie czy zdjęciach nieruchomości przemysłowych.

Nie straszny nam żaden projekt.

Zapraszamy do kontaktu!